Thorgal PL - Wydanie ekskluzywne - Tom III

Nowy

Niedostępny!

Album: 208 stron
Wydanie : LIBERTAGO & PolishComicArt.pl
Kolekcja : Thorgal Ekskluzywny - kolor
Język : Polski
ISBN: 978-83-953828-8-8

Wymiary : 360 x 290 cm 

Więcej szczegółów

499,00 zł

Więcej informacji

GALLERY@POLISHCOMICART.PL

W skład wchodzą pierwsze cztery tomy komiksu* (208 stron) w rozmiarze oversized, o wymiarach 290x360mm.

Jest to niepowtarzalna okazja, żeby nacieszyć się rysunkami „Thorgalem” Grzegorza Rosińskiego w powiększonym formacie, odnaleźć w nich niewidoczne dotąd szczegóły, przyjrzeć się kunsztowi artysty w pełnej krasie.

Luksusowy album ukaże się w ilości jedynie 350 egzemplarzy.

Każdy z nich zostanie opatrzony numerem seryjnym. Na dołączonej do albumu, unikatowej litografii znajdzie się odręczny podpis Grzegorza Rosińskiego. Środki wydrukowane w kolorze, na papierze arctic silk magno. Twardą okładkę  zdobią złocenia, tłoczenia i lakierowane elementy. Grzbiet zostanie obciągnięty płótnem.

Raz jeszcze rusz z Thorgalem do walki z Gandalfem Szalonym, rusz za Aaricią na wyspę lodowych mórz,  sięgnij po naszyjnik Thajzi, zmierz się z Shardarem Potężnym i zwiedzaj fantastyczne krainy! To rzadka okazja, by przypomnieć sobie początki najpopularniejszej serii komiksowej w Polsce, wciąż świętującej triumfy za granicą. Grzegorz Rosiński i Jean Van Hamme stworzyli kultową serię komiksów fantasy, cieszącą się niegasnącą popularnością od 1976 roku. Jej bohaterowie zachwycają kolejne pokolenia w całej Europie. Tym razem wychowany przez wikingów przybysz z gwiazd, Thorgal, powraca w nowej, niespotykanej dotąd odsłonie!

*„Łucznicy”,

„Kraina Qa”,

„Oczy Tanatloca”,

„Miasto zaginionego boga”

UWAGA: Sprzedaż obejmuje zakup tylko samego albumu Thorgal Tom III 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: